OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Poskytované služby » Praktické zubní lékařství

Praktické zubní lékařství

Praktické zubní lékařství je základní náplní naší práce. Zahrnuje preventivní péči, prohlídky chrupu, zhotovení výplní z klasických i moderních materiálů ve všech úsecích chrupu, léčení onemocnění zubní dřeně, kořenové výplně.

Amalgám

Amalgám je slitina rtuti se stříbrem. Nevýhodou výplně je její tmavé zabarvení. V některých případech je amalgám nenahraditelný při zhotovování výplní zubů v postranních úsecích chrupu.

Fotokompozitní výplň - „bílá výplň“

Fotokompozitní výplň je vysoce estetickou náhradou části zubu. Její největší využití je ve viditelných úsecích chrupu.

Endodoncie

Endodoncie, ošetření kořenových kanálků, se provádí v případě, že je nerv zubu nevratně poškozen (léčba komplikací zubního kazu).

Jedná se o časově náročné ošetření, které je třeba provést co nejpečlivěji k zabránění dalších možných komplikací (jako je zánět v kosti v oblasti špičky kořene zubu) (všeobecně známý pod pojmem váček) a dalším závažným stavům jako jsou cysty či přetrvávající bolesti).

Přístrojové vybavení naší zubní ordinace bylo rozšířeno o set pro strojovou endodoncii, umožňující komfortnější a kvalitnější ošetření kořenových kanálků zubu. 

Kontakt

STUDIO DENT s.r.o.
Bolzanova 1679/3
Praha 1
(v historické budově Casa Bolzana, naproti tramvajové zastávky Hlavní nádraží)
774 772 299 - Praha

Spolupracujeme: