OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

První návštěva l Druhá návštěva l Re-call l Dentální hygiena dětí do 15 let l Bělení ordinační l Bělení domácí l Air flow l Fluoridace l Lepení šperku na zub

Air flow

Přístroj air flow byl vyvinut již v roce 1979! Air flow je pneumatický práškový tryskací přístroj, pracující na principu voda + bikarbonátový prášek (soda) + vzduch.

 

Přístroj air flow se výborně hodí k odstraňování pigmentací z kávy, čaje, červeného vína, tabáku či pigmentací vzniklých nadužíváním chlorhexidinu. Velkým pomocníkem je také u pacientů s fixním ortodontickým aparátem (fixní rovnátka), u kterých je leštění zubů jiným způsobem značně znesnadněno. Také před bělením zubů je výhodné použít přístroj air flow k dokonalé očistě.

 

Před ošetřením: natřeme Vám rty mastným krémem nebo vazelínou. Nasadíte si ochranné brýle, oděv je chráněn zástěrou. Používáme rozvěrač úst, který zároveň chrání Vaše rty.

 

Kontraindikace: neslaná dieta, dechové potíže – astma, kontaktní čočky (vyjmout), dále se přístrojem air flow neleští zuby ve stádiu vývoje, zuby s poškozenou sklovinou. 

Po ošetření: aplikujeme zdarma fluoridový gel nebo přípravek GC Tooth Mousse

Kontakt

STUDIO DENT s.r.o.
Bolzanova 1679/3
Praha 1
(v historické budově Casa Bolzana, naproti tramvajové zastávky Hlavní nádraží)
774 772 299 - Praha

Spolupracujeme: